eF-Liga uskoro pocinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Registrujte se za ligu!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila Foruma i Prijava klanova.

Go down 
+9
DHE
Anubis
Jordison
proudcroat
game over
MADMAN
sQftw.
Uriels
admin
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
DHE




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 1:04 am

Uriels wrote:
pa nije ti owo 1.6

Koja je razlika?
Back to top Go down
admin
Admin
admin


Posts : 34
Join date : 2010-01-17
Age : 29
Location : Belgrade

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 1:54 am

Pravila ce admini odluciti nakon dogovora sa glavnima ,ne ovde na forumu vec na Ts-u.

toliko.
Back to top Go down
https://ef-liga.forumotion.com
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:26 am

DHE wrote:
Pozdrav i sa moje strane.

Sto se pravila i sistema tice, mislim da ne treba nikakav x-ray ili slicni programi, pokusano je to na balkac-css turniru, pa je samo bilo svadje oko toga. Nego obavezan SourceTV, iskusan igrac i dobar admin moze da zakljuci da li je igrac cheater po snimku.

Stari pričaš sranja ja i bullseye smo organizirali balkan turnir i proša je usjpješno problem je bija sa xac da oni koji ga nisu ni imali ti su smrdili i govorili upalili smo ga i slično a na x ray moš vidit dan i sat kad je neko upalija i izgasija xac na svom kompu.
Moj tim neće igrat bez nekog antičita jer znam dosta ljudi koji če tu igrat a uhvačeni su sa ćitevima.
Niti jedan se turnir ne igra bez antićita.
Kažeš d aneko gleda, lol, pa koliko ljudi je gledalo neke ljude i govorili ma nema on ništa po 10 ljudi u spektu pa lik popuši vac nakon 10-15 dana.
Uzmite za primjer jackassa ako ga znate tako je dobro igra sa wh da niko nije moga posumljat kal el i slični, zato neki antićit ili moj tim neće nastupiti na turniru a vjerujem i još neki tipa IM^, xt, toa, nbrs....


Last edited by proudcroat on Mon Jan 18, 2010 3:06 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
edding




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:33 am

proudcroat wrote:
DHE wrote:
Pozdrav i sa moje strane.

Sto se pravila i sistema tice, mislim da ne treba nikakav x-ray ili slicni programi, pokusano je to na balkac-css turniru, pa je samo bilo svadje oko toga. Nego obavezan SourceTV, iskusan igrac i dobar admin moze da zakljuci da li je igrac cheater po snimku.

Stari pričaš sranja ja i bullseye smo organizirali balkan turnir i proša je usjpješno problem je bija sa xac da oni koji ga nisu ni imali ti su smrdili i govorili upalili smo ga i slično a na x ray moš vidit dan i sat kad je neko upalija i izgasija xac na svom kompu.
Moj tim neće igrat bez nekog antičita jer znam dosta ljudi koji če tu igrat a uhvačeni su sa ćitevima.
Niti jedan se turnir ne igra bez antićita.
Kažeš d aneko gleda, lol, pa koliko ljudi je gledalo neke ljude i govorili ma nema on ništa po 10 ljudi u spektu pa lik popuši vac nakon 10-15 dana.
Uzmite za primjer jackassa ako ga znate tako je dobro igra sa wh da niko nije moga posumljat kal el i slični, zato neki antićit ili moj tim neće nastupiti na turniru a vjerujem i još neki tipa IM^, xt, toa, nbrs....


Potpuno se slažen...nemos nekog stavit u spec da gleda igrace...moze rec ovo je luck ili ko zna sta...KAKAV JE PROBLEM XRAY...admini teamova ce nadgledat xray shotove...ali ne svoga teama nego protivnikovog tako ako sta bude sumnjivo posli wara nek se pogleda...ne budeli anticheata 100% možete računati na turnir bez nas...
Back to top Go down
Vaizard




Posts : 1
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:36 am

Jordison wrote:
proudcroat wrote:
Meni je x ray dovoljan a svako ga može upalit i ne ometa ništa procese kompa i igru Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol

Ajde odjebi ti sa svojim x-govnetom igra se sa aeq i bb
Da aequitas lol ! Xray 4 da win ... necu da mi likovi haraju po mapama sa hakovima -.-
Back to top Go down
Uriels




Posts : 25
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:42 am

ok ljudi dajte onda xray i gotova prica svakom igrac koji nema trenutno xray treba da izdvoji 5 min da naprawi to i kao drugo ne smeta mu dok igra a svi ce biti srecni i lepo ce da se odigra liga
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 3:09 am

Ne kužim šta je nekom problem regat se na xray skinit ga instalirat i ulogirat se sa tim podatcima kad instaliraš, treba ti 2 min ili ako imaš net neki jadni onda 5 min i svi mirni i zadovoljni.
Ili nekima ljudima paše da se igra bez toga pa da mogu bit pro ili sa njim botovi -.-
i ovaj limit od 8 ljudi je isto glupost, nigdi u klanu nema limita, znači svako prijavi koliko ljudi može i ima u klanu, neko ima 5 neko 15 Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_cyclops
Back to top Go down
Uriels




Posts : 25
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 10:02 am

http://www.xraygaming.com/index.php?pageid=xac-download
ewo stranica i tu ima objasnjenja za sve
Back to top Go down
MADMAN




Posts : 10
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 12:52 pm

E sad....iskusni admini O.o...nemoj to molim te,necu ja da mislim dali je neki admin dobar sa nekim klanom i onda ih pusta ili nesto slicno,a iz licnog iskustva znam da iskusnih admina NEMA,samo nubovi koji za svaki HS misle da je aimbot.Aequitas ne moze da se koristi van ESL-a,jer mora da se upise link meca sa ESL,XAC je po meni savrseno resenje...XAC + ineye demo svakog pojedinca + TV demo + Screenshot svakog poluvremena...
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 3:22 pm

meni ne radi xray na windows 7 Razz salim se ja sam za to moji to imaju!!!
Back to top Go down
edding




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 5:33 pm

u cemu je onda problem??? spamate -.- xac se koristiti i to je to ....
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 7:52 pm

Pa xac je najlogičnije i najednostavnije riješenje da ne bude kupus na turniru i svađe, ali na organizatorima je pa nek vidu šta im je najbolje napravit Wink
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 7:53 pm

pa ti si imao to pa si dobio vac ban ajde posle na skype da mi kazes kako se to skriva bounce
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 7:58 pm

Da da, srića pa je tvoj klan čist samo 90% je vac banned Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol
A bome moji igraju godinama pa niko nije Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_razz
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:20 pm

xaxa vidis onaj spiritus nikada nije dobio vac ban zbog kog smo izbaceni sa turnira kokoska cim upalio posle nedelju dana dobio,dany dobio vac ban neznam ni ja zasta jer nikad nije bio sumnjiv niti je palio cit a doduse za 2 godine toliko je wara i odigrao 2:D bosna killer se potrefilo da cim uso u clan igrao prvi war protiv vas dali ste demo izbacen je onaj rade sto ste stavljali demo na youtube nikad nije dobio vac ban niti je citer i igrace za nas ovaj turnir sniper isto nikad nije vac banovan a ti rodjo Very Happy VAC Baned cheers
salim se sa tobom nisi citer al me zivo zanima odakle ti vac ban morade si se zamerio ovima iz VALVE geek
Back to top Go down
admin
Admin
admin


Posts : 34
Join date : 2010-01-17
Age : 29
Location : Belgrade

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Liga   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:44 pm

VAC ban moze i da dobije kad ima bhop sriptu,ali ne sve sripte....nemora samo zbog wha,aima,...
Back to top Go down
https://ef-liga.forumotion.com
MarKo




Posts : 5
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:47 pm

Ma kakav bre xray i ta sranja lol .... bice admini na serveru bice Source TV bice demo record i ta sranja neko zbog xraya laguje , ima veliki ping , i ta sranja .... ne verujem da iko ima cit i da je tolko glup ili low da ga koristi ... tu je VAC =D ....
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:52 pm

MarKo wrote:
Ma kakav bre xray i ta sranja lol .... bice admini na serveru bice Source TV bice demo record i ta sranja neko zbog xraya laguje , ima veliki ping , i ta sranja .... ne verujem da iko ima cit i da je tolko glup ili low da ga koristi ... tu je VAC =D ....

Nikome ne može lagat od xac-a ja imma 30-40 fps-a i stalno ga koristim i nemam nikakvih problema ti šta ga nemogu koristi vjerovatno nešto skrivaju pa se izvlaču na ta sranja i ptica u mom klanu ima 20 fpsa-a pa se ne žali dok igra sa xac, xac on, pa da vidimo te profiće Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_twisted

Ps. A vac dok djeluje ovaj turnir će završit a možda i sljedeći Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol

game over wrote:
xaxa vidis onaj spiritus nikada nije dobio vac ban zbog kog smo izbaceni sa turnira kokoska cim upalio posle nedelju dana dobio,dany dobio vac ban neznam ni ja zasta jer nikad nije bio sumnjiv niti je palio cit a doduse za 2 godine toliko je wara i odigrao 2:D bosna killer se potrefilo da cim uso u clan igrao prvi war protiv vas dali ste demo izbacen je onaj rade sto ste stavljali demo na youtube nikad nije dobio vac ban niti je citer i igrace za nas ovaj turnir sniper isto nikad nije vac banovan a ti rodjo Very Happy VAC Baned cheers
salim se sa tobom nisi citer al me zivo zanima odakle ti vac ban morade si se zamerio ovima iz VALVE geek

Daj ne seri, 90% tvojih iz klana je dobilo vac svi su uhvačeni sa ćitevi 1 i na balkan turniru jer su botine teške pa drugačije ne mogu a di je onaj pro bosna šta smo ga snimili, al nama to nije smetalo jer i sa ćitevima ste ostajali na 0 Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_twisted

Ps. Moj acc je ukraden nikad niko nije reka ništa za mene niti je ko ikad sumlja u mene, vama su i onako svi čiteri kad ste ne viđene botine Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:57 pm

praki sad me rasplaka Sad Sad Sad botino jedna ti meni tako nesto da kazes Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 8:59 pm

Hahah ma znaš da ja tebe volim Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Herz

Kad već provociraš moram te samo malo Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_razz
Back to top Go down
edding




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:06 pm

MarKo wrote:
Ma kakav bre xray i ta sranja lol .... bice admini na serveru bice Source TV bice demo record i ta sranja neko zbog xraya laguje , ima veliki ping , i ta sranja .... ne verujem da iko ima cit i da je tolko glup ili low da ga koristi ... tu je VAC =D ....


jebote led...ocito nikad nisi igra sa xac kad kazes da laguje i ima veliki ping... sto se mene tice jebe me se igrajte bez xaca al smo napisali da onda odustajemo i mi i reptili od turnira...
Back to top Go down
Uriels




Posts : 25
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:09 pm

nema svadje ajde idemo xray i gotovo xray ne koci nista dok se igra i ne ometa u igranju
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:15 pm

Znaš kome ometa igru onima šta im ne paše da igraju sa tim jer onda ne mogu ništa da koriste Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
edding




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:18 pm

proudcroat wrote:
Znaš kome ometa igru onima šta im ne paše da igraju sa tim jer onda ne mogu ništa da koriste Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_lol

!up Laughing Razz tongue cheers
Back to top Go down
DHE




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 10:38 pm

Nemojte pogresno da shvatite, nema nista protiv xray-a, ali ako prvo napravis smoke scr, tu vidis da li covek ima wh ili neki alternatvni materijal, posle toga je zabrenjeno izlazenje i ulazenje, ako se to i desi, zbog prekida konekcije ili slicno, igrac ponovo pravi scr, sto ti kasnije dodje na isto. Ako neko ima aim-bot svakako ga neces videti na xray-u.

Stari (proud) mnogo ste dobro organizovali Balkan turnir, ni dan danas nije zavrsen, a poceo je u maju, finale jos nije odigrano. LOL Very Happy Na tom turniru xray je bio obavezan, pola igraca nije moglo da se loguje na njega, nije skupljao scr, na kraju su ljudi igrali bez toga jer nije radio.

Javite kada cete na team speak, kao iM^ clan leader imam pravo prisustva.
Back to top Go down
Sponsored content





Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pravila Foruma i Prijava klanova.
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» PsYcHoS prijava
» Srb.Saj Prijava
» [V.SRB] prijava
» RepTiLe prijava
» eFpubl!c prijava

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
eF-Liga uskoro pocinje  :: Liga :: Registrujte se za Ligu-
Jump to: