eF-Liga uskoro pocinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Registrujte se za ligu!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila Foruma i Prijava klanova.

Go down 
+9
DHE
Anubis
Jordison
proudcroat
game over
MADMAN
sQftw.
Uriels
admin
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
MarKo




Posts : 5
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 10:44 pm

Ma slusaj eddinga imam ja x-ray i EAC(Easy Anti Cheat) i aeg .... ali sam izgubio 2 posto sam reinstalirao windows...ja sam lagovao sa x-rayem par puta ... nzn sto ali jbg
Meni je sve jedno kako admini odluce...
Back to top Go down
Uriels




Posts : 25
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 11:21 pm

DHE kao prwo nije owo 1.6 pa da slikas smoke rundu kao drugo kad ti sam slikas tu se ne vidi dal si citer zato idemo xray !Up
Back to top Go down
MADMAN




Posts : 10
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 11:41 am

Ne razumem u cemu je problem sa xac? Taj program samo hvata screenshotove dok igras,nema teoretske sanse da ti laguje pa cak i da imas 20fps ko proud Razz
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 1:00 pm

DHE wrote:
Nemojte pogresno da shvatite, nema nista protiv xray-a, ali ako prvo napravis smoke scr, tu vidis da li covek ima wh ili neki alternatvni materijal, posle toga je zabrenjeno izlazenje i ulazenje, ako se to i desi, zbog prekida konekcije ili slicno, igrac ponovo pravi scr, sto ti kasnije dodje na isto. Ako neko ima aim-bot svakako ga neces videti na xray-u.

Stari (proud) mnogo ste dobro organizovali Balkan turnir, ni dan danas nije zavrsen, a poceo je u maju, finale jos nije odigrano. LOL Very Happy Na tom turniru xray je bio obavezan, pola igraca nije moglo da se loguje na njega, nije skupljao scr, na kraju su ljudi igrali bez toga jer nije radio.

Javite kada cete na team speak, kao iM^ clan leader imam pravo prisustva.

Vidiš deagle nisam ni zna da si to ti Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_razz
kao prvo hakovi kao kartofa ljudi koji ne igraju mogu da pale u igri sa strelicama uopče ne moraju da izlazu iz igre možeš pitat jackass-a tvoj brat ga dobro zna, uđe u css i onda pali po potrebi šta mu treba tako da od tog smokea nemaš baš koristi, antiflesh i antismoke se vidu na demo ko i aim bot jedina stvar za koju nemoš bit siguran su wh i radar i zato postoji xray koji to onemogučava, ako neko ima neki čit koji može to sve zaobić onda mu svaka čast i neka igra sa tim Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol
Kao drugo balkan nije završen zbog svađe imexa i pulsea ili čega već to već nije naš problem i ne znam ko je to igra bez xray jer svaki naš meć i ostale koje sam ja kontrolira u 2 skupine su imali xray, a jednini čovjek iz srb saj klan na turniru koji ga nije ima upaljenog je uhvačen sa ćitevima Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol
Ali isto tako gledajući to je jedan od najuspješnijih turnira na ovim prostorima koji je napravljen Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_razz

Ps. Dokazano je da najbolji ćit x22 nemože uklonit xray sotove i meni je to dovoljno, sigurinije mi je nego aeq pošto x22 ima sustav za aeq Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol


MADMAN wrote:
Ne razumem u cemu je problem sa xac? Taj program samo hvata screenshotove dok igras,nema teoretske sanse da ti laguje pa cak i da imas 20fps ko proud Razz

Pa da ja igram stalno sa njim i esl ligu kad igramo imam i xac i stavim link ne kužim u čemu je toliki problem imat uplajen jebeni xac koji je program koji hvata samo sotove Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 1:50 pm

nista ajde igracemo sa xray cuo sam se sa spiritusa igra za mene ovaj turnir sredio xray da napokon vidite da covek nije citer ajde zzz!!!
Back to top Go down
MADMAN




Posts : 10
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 2:23 pm

Dajte bre ljudi brzate mnogo...imam par pitanja:

1. Po kojim se pravilima igra?
2. Sta sve sem XAC pojedinac mora da ima?
3. Ko je i kad izvlacio grupe?
4. Zasto ima 17 ekipa kad ste rekli da je 16 max?
5. Zasto Game Over idalje brani onog spiritusa kad svi znamo da je citer i da su svi oni to znali???
6. Po kom sistemu eliminacije se igra posle grupa?
7. Koje se mape igraju?

Toliko Very Happy
Back to top Go down
hunteR




Posts : 6
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 3:06 pm

za izbor mapa prijedlog koji se koristi na nekim ligama
znaci 5 mapa osnovnih (de_dust2,de_tuscan,de_inferno,de_train,de_nuke)
mapa se bira na sljedeci nacin svaki tim ima pravo jednu prekrizit mapu i ide se tako dok ne ostane samo jedna mapa koja ostane ta se igra i svi sretni i zadovoljni

btw

!up XRAY
Back to top Go down
MADMAN




Posts : 10
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 3:15 pm

Moze,slazem se sa hunterom,takodje predlazem da se igra po esl pravilima za roundtime freeztime i ostalo Smile

EDIT: Iz grupe prolaze prva 2 tima,2 tima iz iste grupe se ne mogu sastati u 1/4 finalu

sastaju se: Prvoplasirani tim iz A grupe sa drugoplasiranim grupe B...i obrnuto
Iz tih meceva grupe AB dobijamo prvo polufinale...
Isto tako i za CD

To je moj predlog...a vi vidite kako ce te Wink
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 4:52 pm

cuti bre bote spiritus nije citer krivo vam sto covek u 2 wara imao skor 70-5 Razz a pravila su tu da bi se krsila nego imam ideju ajde ovako xray,demo od tv i gotovo sta cete vise samo nemoj da bude posle da svako radi svoj demo jer ja prvi to necu raditi vec nek snima tv a ne da se igra na publik serveri stavis password na server i to je to nema esl config nema kamera i tako ajde sad odo i tako!!!
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 5:13 pm

Osobni demo radi najveće lagove ljudima sa fps-om malim, neka se snima demo automatski na war serverima di se igra i problem riješen možeš pogledat oba tima i x ray je tu.
Za mape isti k samo da se igra, glupo je šta u jednoj skupini ima 5 u ostalima 4 i to se treba ispravit naročito šta npr u našoj skupini ima par dobrih klanova i neko če morat ispast a u nekim drugim su sami botovi i oni će proć dalje!!!
Šta se tiće spiritusa već je više puta dokazano da je čiterčina i ja bi mu osobno zabranija da igra da se mene pita Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 5:47 pm

on izgleda igrao sa tvoj acount posto on citer a ti VAC baned Basketball
Back to top Go down
MADMAN




Posts : 10
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 6:24 pm

Ma jebo vas vise spiritus...on ako bude igrao ja necu!
a ti game over ako ne mozes drugacije da pobedis nemoj ni da igras
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 7:09 pm

game over wrote:
on izgleda igrao sa tvoj acount posto on citer a ti VAC baned Basketball

lol, meni je account bote ukraden i imam dokaze za to nikad nije niko ni sumlja u mene a kamoli šta reka na tvoj klan i uvijek igram isto, taj sam acc ima godinu dana i igra esl i sve i uvik isto i sa novim pola godine igram i to isto jednako iako općenito manje igram, prestani više te svoje nubare izvlačit i reci ćiteri su i gotovo, jer nema veze šta nisu popili ban uhvačeni su sa ćitevima i to u svakom woru koji ste igrali sa nama padne 1 sa puno dokaza nikad neću zaboravit onog vašeg profića bosnu koji je igra sa tim tako očito da smo film napravili o njemu Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol
Back to top Go down
game over




Posts : 24
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 7:19 pm

zezam te brate sta se palis Very Happy
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:26 pm

Ne palim se samo kažem Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol i ljudi ovaj limit je glupost ako se to ne promjeni mi nečemo igrat jer ne želim ja jednog igrača odjebat sa turnira radi pravila koje ne postoji na nijednom turniru Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_mad
Back to top Go down
hunteR




Posts : 6
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 9:34 pm

c1k1 se povlaci iz lige zbog neozbiljnih organizatora i smijesnih pravila
Back to top Go down
DHE




Posts : 4
Join date : 2010-01-18

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 12:02 am

Iron Maiden takodje otkazuje ucesce zbog neozbiljnosti i lose organizacije takmicenja.
Back to top Go down
proudcroat




Posts : 35
Join date : 2010-01-17

Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 5:03 am

Evo prijave su otvorene Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_lol

http://balkan-fun-league.forumotion.com/
Back to top Go down
Sponsored content





Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pravila Foruma i Prijava klanova.   Pravila Foruma i Prijava klanova. - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pravila Foruma i Prijava klanova.
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» PsYcHoS prijava
» Srb.Saj Prijava
» [V.SRB] prijava
» RepTiLe prijava
» eFpubl!c prijava

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
eF-Liga uskoro pocinje  :: Liga :: Registrujte se za Ligu-
Jump to: